Heftrucks
Voor het laden, lossen en verwerken van de pompoenen is wel zwaar materiaal nodig. Daarom maakt Jeroen gebruik van de heftrucks van MotracLinde. “We hebben 4
elektrische heftrucks en 2 elektrische pompwagens (
T20AP) van MotracLinde in het bedrijf. De lichte wagens gebruiken we op de vloer in de productiehal en de heftrucks zelf voornamelijk voor het laden en lossen van de vrachtwagens en het wegzetten van de pompoenen in de bewaring.” De heftrucks bij De Terp bestaan uit twee E20L, een E20PH met WIFO voorzetapparatuur en een E35HL met WIFO kistenkantelaar. Momenteel profiteert de AGF sector van extra voordeel op nieuwe en tweedehands Linde trucks.
Bekijk de SummerDeals actie van MotracLinde.
In 2016 besloot Jeroen de oude heftrucks van Toyota in te ruilen voor die van MotracLinde. “Hoe we daar precies terecht zijn gekomen, weet ik niet meer precies. We hebben niet bepaald heimwee naar de voorgangers van MotracLinde. We hebben met de heftrucks proef mogen draaien bij ons in het bedrijf. Vooral de souplesse in het rijden en tillen en de flexibiliteit van de heftrucks waren mij goed bevallen.”